Kufje wireless per lojera Gaming Earbuds X15 Pro

Te ndryshme

1,900L

KUFJE PER LOJERA GAMING EARBUDS X15 PRO

Kufje wireless per lojerat tuaja te preferuara elektronike Gaming Earbuds X15 Pro.

Ekran dixhital inteligjent LED per te pare sasine e baterise se mbetur te kufjeve.

Cilesia e tingullit rrethues stereo me efikasitet te larte te transmetimit wireless permireson frekuencen dhe efektin e degjimit.

Te pajisura me altoparlant 12 mm ne menyre qe te mund te shijoni tingullin me definicion te larte te nivelit CD.

Karakteristika

  • Modeli: X15 Pro
  • Koha e voneses: 41-50 ms
  • Treguesi i baterise: LED
  • Bateria e kufjeve: 50 mah
  • Kutia e karikimit: 300 mah
  • Koha e punes: 15h
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • Audio: Teknologji hibride
  • Perdorimi: per Media Player portativ, telefon celular, lojera, sporte, udhetime

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234554 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat