, ,

Kufje Samsung Gear IconX 2018 ne shitje | Bli Online


  • Krijojne lidhje me ane te bluetooth.
  • Prodhojne tingull te paster edhe te qarte.
  • Bateri rezistente dhe te rikarikueshme.
  • Mund te degjoni telefonata dhe muzike.
  • Te ideaur per smartphone SAMSUNG.

5,500L

KUFJE SAMSUNG GEAR ICONX 

Kufjet Samsung me bluetooth Gear IconX 2018 ofrojne prakticitet edhe funksionalitet shume te larte.

Prodhojne nje cilesi te zerit shume te qarte edhe te kthjellet.

Krijojne lidhje me paisjet elektronike nepermjet bluetooth.

Kufjet punojne dy ore te plota pa nderpreje pasi kane marre karikimin e plote kurse bateria e tyre reziston deri ne 48 ore.

Te iduara me sensore qe i bejen kufjet te punojne ne menyre automatike.

Ideale per per t’u perdoru kur jeni duke ecur, duke bere ushtrime fizike, ne palester, ne makine etj.

Perbehen nga plastika e forte edhe shume e qendrueshme.

Me nje dizajn minimal duke i bere teper praktike.

SPECIFIKATkufje gear iconX samsung bli online iBuy al

Karikohen ne baterine e vet.

Lidhen nepermejt bluetooth.

Prodhojne tingull shume cilesor.

Mbahen lehteisht ne xhep, cante etj.

Bateri qe reziston 48 ore edhe eshte e rikarikueshme.

Mund te beni telefonata dhe muzike.

Te ideaur per celularet SAMSUNG.

Bli Online cilesine me te mire vetem ne iBuy.al.

SKU: K-200720-005 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat