Kuti organizuese dhe dekoruese


  • Organizues per shtepine
  • Dizajne elegante
  • Material PVC i cilesise se larte
  • Rezistent ndaj njollave dhe pluhurit
  • Pastrohet lehtesisht.
  • Dy ngjyra te ndryshme
  • Mund te vendosni lodrat, aksesoret, ushqimet, veshjet si dhe produkte te tjera.

890 L

Pastro

KUTI ORGANIZUESE PER AKSESORE

Organizoni shtepine dhe arredoni ambientin tuaj.

Kutia ka material te plote dhe cilesore PVC .

Pastrohet lehtesisht me nje leter te lagur dhe eshte rezistent ndaj njollave.

Mund te vendosni lodrat, aksesoret, ushqimet, veshjet si dhe produkte te tjera.

Ka hapsire te bollshme ne pjesen e brendeshme dhe eshte ideale per te sistemuar sendet tuaja.

Mbron produktet nga pluhuri dhe insektet.

Kutia vjen ne dy ngjyra te ndryshme bazhe dhe blu.

Permasat: 30*20*13 cm dhe 28*18*12 cm

 

SKU: t03365 Kategori:
color

Bezhe, Blu

Gjatesia

28x18x12 cm, 30x20x13 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat