Litar per tharjen e rrobave

Te ndryshme

Litar celiku per tharjen e rrobave

Kursen hapesirat tuaja

Efikas dhe shume fleksibel

Funksional

Praktik dhe i lehte

1,790L

LITAR PER THARJEN E RROBAVE

Litari per tharjen e rrobave me ngjitje ne mur ideal per ta perdorur ne cdo kohe dhe ne cdo vend pa u shqetesuar per kushtet atmosferike apo hapesiren ne ambientet tuaja.

Perdoret per te varur rroba te lagura, rrobat tuaja,rrobat e femijeve ,ato delikate te cilat nuk mund te thahen ne tharese.

I pershtatshem per tu perdorur ne: shtepi, hotel, dhome,ambient te jashtem ose lavanderi.Litar per tharjen e rrobave

Litari i rregullueshem  prej çeliku inox shtrihet dhe terhiqet lehtesisht dhe ne kete menyre ju kursen juve hapesire.

Nje zgjidhje shume e mire edhe per ditet me shi , mund te thani rrobat lehtesisht brenda shtepise tuaj.

Dizajn modern dhe elegant , eshte i padukshme dhe dekorativ ne mur.

Ju mund ta ruani lehtesisht në çdo cep, dollap ose dhome lavanderie.

Teper i lehte ne perdorim dhe praktik , mund te transportohet fare thjeshte dhe adaptohet sipas nevojave dhe deshirave tuaja.

KARAKTERISTIKA

Bere nga material ABS me cilesii te larte,  dhe me i qendrueshem.

Litari i tharjes se rrobave eshte çelik.

Nuk eshte e lehte te ndryshket.

Kursen hapesirat tuaja.

Efikas dhe shume fleksibel.

Funksional.

Praktik dhe i lehte.

SPECIFIKA

Stili: Modern

Gjatesia maksimale e shtrirjes: 4.7m / 15.4ft

Pesha: 490g / 17.2oz

Ngjyra: Gri

Materiali: tela çeliku ABS


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Litar-per-tharjen-e-rrobave Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat