,

Lunch box – Kuti elektrike per ngrohjen e ushqimit


3,000L

LUNCH BOX – KUTI ELEKTRIKE PER USHQIM

Lunch box elektrike e cila sherben si nje kuti per ngrohjen e ushqimit. Merrni ushqimin kudo qe deshironi ne zyre, shkolle apo udhetime.

Dizajni i qarkut te brendshem eshte permiresuar per mbrojtje te dyfishte te fikjes se energjise, gje qe ofron  me shume siguri.

I pershtatshem per tu mbajtur dhe marre me vete, mund te vendoset ne zyre, shtepi dhe cantat e udhetimit.

Karakteristika

1. Materiali: ABS+304 Çelik inox

2. Madhësia: 263MM X 128MM X 218MM

3. Shtresa: Dizajn me dy shtresa

4. Përdorimi: Gatim & Zierje & Ngrohje


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543211 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Kuti ushqimi

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat