,

Makina per femije me telekomande ne shitje

Te ndryshme

28,500L

MAKINA PER FEMIJE ME TELEKOMANDE

Keto makina per femije me telekomande duken dhe ndihen saktesisht si nje makine e vertete fale larmishmerise te opsioneve dhe dizajnit te tyre.

Te pajisura me timon, frena , gaz , muzike, dy dyer te hapshme dhe drita do te behen te preferuarat e femijeve.

Telekomanda e prinderve ju lejon te merrni kontrollin e makinës, e pershtatshme edhe nese keni femije me te vegjel qe nuk mund ta kontrollojne makinen ende.

Permban nje porte USB, lexues te kartave TF, muzike te integruar, ekran per tregimin e baterise dhe porte Aux qe i mundeson femijes nje sistem audio makina te ngjashem me ate real.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: makina-per-femije Kategori: ,
Pesha6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Green, ORANGE, Red, White, Yellow

LLoji

Audi Q8, Audi R8, BMW GT, BMW I8 Concept

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat