-11%
, ,

Makine Elektrike Gemei GM-832 – Makina e rrojes dhe qethjes

gemei

  • Makine rroje per meshkujt.
  • Marka : Gemei.
  • Modeli: GM-832.
  • E perbere me materiale teper cilesore.
  • Ngjyra: E zeze.
  • Koha plote e karikimit: 4 ore.
  • Koha e perdorimit: 1 ore

2,390L 2,690L

MAKINE RROJE DHE QETHJE GEMEI GM – 832

Makine rroje profesionale per meshkuj Gemei GM 832 eshte e perbere me sistem vete-mprehes e cila ofron  nje performance superiore te prerjes.
Ajo eshte e ndertuar me materiale cilesore te cilat nuk e irritojne lekuren tuaj dhe kujdesen per nje trajtim sa me te kujdesshem ndaj saj.
Pret ne menyre te sakte edhe shume shpejte.
Kete makina ju mund ta perdorni edhe te femijet tuaj.
Pershtatet me te gjitha llojet e flokeve dhe mjekres edhe nuk krijon asnje demtim ne to.
Me aksesore te ndryshem te cilet krijojne prerje te ndryshme keshtu ju do te keni mundesine per nje larmishmeri prerjesh.

Përveç kësaj, aftësia për të rregulluar korrigjimin me çelësin e ngulitur pranë makinës korrigjuese Gemei rregullon madhësinë e korrigjimit me 1 / 3mm, 1/6, 1/9, 0.1. Madhësia minimale e rruajtjes në Makinën e Rruajtjes  Gemei është 1/3.

Funksionimi i makinës për rruajtje GEMEI GM-832 është energji e rimbushshme dhe e drejtpërdrejtë.

Mund ta përdorni vazhdimisht për një orë me një karikim të vetëm.

Karikimi fillestar i kësaj makine rroje Gemei është 6 deri në 8 orë.

Materiali i tehut të kësaj makine rroje është çelik inox GEMEI.

Makina rroje profesionale Gemei punon në energji të rimbushshme dhe të drejtpërdrejtë.

makine rroje gemei gm 832 per meshkuj Bli Online iBuy alSPECIFIKAT

Permasat e krehereve prerese: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm.

Dizajn shume i pershtatshem per t’u marre me vete kudo.

Perdoret vetem ne floke dhe mjeker te thate.

Nuk krijon probleme ne floket edhe lekuren tuaj.

Pershtatet me cdo kontur fytyre edhe floku.

 

 

 

 


Shitje Online ne iBuy.al – Blerja Online me e sigurt.

SKU: makine-rroje-gemei-gm-832 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

color

Black & Gray

LLoji

makine qethje dhe rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat