, ,

Makine qethje dhe rroje GM-6053 – Bli Online

gemei

  • Makine profesionale per floket.
  • Dizajn  ergonomik.
  • Tehe prej celiku.
  • Motor me shpejtësi të lartë.
  • Koha e karikimit: 8 orë.
  • Dizajn: brisk i mprehtë dhe i qëndrueshëm.

1,900L

MAKINE QETHJE DHE RROJE GEMEI GM-6053

Makine qethje Gemei Profesionale GM 6063 eshte nje pajisje e pazevendesueshme per sallonet e bukurise, te cilat tregojne nje perkujdesje te vecante per look-un e paraqitjes se meshkujve.

Makina Gemei 6053 eshte nje makine me super cilesi te larte e cila ka nje motorr me fuqi shume te forte qe dhuron nje performance te shkelqyer.

Do ta menaxhoni shume lehte me doren tuaj, pasi makina pershtatet shume mire me te.

Ajo mund te perdoret pa asnje lloj vehstiresi edhe rrezikshmerie nga femijet.

Kreherit e saj te cilet kane nje madhesi te ndryshme jane nje ndihmese e madhe per te krijuar stilime te ndryshme ne floket tuaj.

Materiali celik garanton prerje perfekte por edhe jetegjatesi te makine.

Punon pa nderprerje per 60 minuta edhe funksionimin e saj do ta kuptoni nga drita LED ne strukturen e makines.

SPECIFIKATmakine gemei gm 6053 blerje online iBuy al

Marka : Gemei
Model: GM 6053
Tensioni: 220-240V 50/60Hz
Fuqia: 3W
Motorr me fuqi te larte.
Me tehe super te mprehta.
Koha e karikimit: 8 ore

Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 60 minuta.


 

 

Shitje Online ne iBuy.al – Realizo blerjen tende ne dyqanin me te madh ne Shqiperi.

SKU: L-gemei-gm-6053 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

color

Black

LLoji

makine qethje dhe rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat