, ,

Makine rroje elektrike per meshkuj – Vintage T9

Te ndryshme

1,900L

MAKINE RROJE ELEKTRIKE PER MESHKUJ – VINTAGE T9

Makine rroje dhe qethje elektrike per meshkuj me nje dizajn vintage dhe forme praktike ne doren tuaj.

Tehet preres prej celiku te pandryshkshem ofrojne shpejtesi dhe preciozion te larte ne krijimin e stilit te deshiruar.

Me porte karikimi USB, mund te karikohet nga nje powerbank, laptop apo makine kur nuk ndodheni ne shtepi. E pershtatshme per ta marre kudo me vete.

Karakteristika

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Shkalla e zvogelimit: 0,5 – 12 mm
  • Koha e funksionimit te baterise 120 min
  • E pershtatshme per qethje dhe rroje

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120739 Kategori: , ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gold

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat