-16%
, ,

Makine rroje Igemei 839 per stilimin e mjekres – Professionale

Igemei

  • Makine rroje per meshkujt.
  • Me tehe super te mprehta.
  • Material celiku higjenik edhe i pandryshkshem.
  • Motorr i cilesi teper te larte.
  • Perdoret me ose pa kabull.
  • Perbehet nga 3 tehe.

2,090L 2,490L

MAKINE RROJE IGEMEI 839 PER MJEKREN 

Makine rroje Igemei 839 e cila jo vetem kursen kohe dhe ju jep pamjen qe deshironi por dhe kurseni para duke mos shpenzuar me para te shumta tek berberi.
Makina vjen me cilesi te larte dhe performance te shkelqyer.
Me makinen Igemei qendroni te kuruar ne cdo cast, event dhe takim pune.

Tehet e tij jane te perbera prej celiku shume mprehes edhe teper rezistente.

Ai arrin te perballoje lageshtiren edhe temperaturat te larta.

Ajo gjithashtu mund te perdoret ne floke te gjate edhe te shkurter, si dhe ne floke shume te dendur edhe te holle.

Nese makina merr karikimin e plote mund ta perdorni ate per 50 minuta te plota.igemei 839 makine rroje dhe qethje blerje online vetem ne iBuy al

SPECIFIKAT

Marka : iGemei.

Modeli: GM-839.

Tensioni : 220-240V.

Frekuenca : 50-60Hz.

Fuqia: 3W.

Koha e karikimit : 8 orë karikim i plotë.

Celes ndezje per lehtesi ne operim.

Performance te larte.


iBuy.al | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

SKU: igemei-839-hair-trimmer Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Igemei

color

Gray

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat