, ,

Makine rroje per meshkuj 11 ne 1 Gemei GM-562

Geemy

2,290L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ 11 NE 1 GEMEI GM-562

Makine rroje Gemei i sigurt, i lehte ne perdorim dhe teper praktik per perdorim afatgjate.

Pajisur me koka shtese te zevendesueshme per pastrimin e hundeve dhe vesheve dhe per rregullimin e gjatesise.

Dizajni ergonomik dhe dimensionet e vogla te makines e bejne ate te pershtatshme per ta marre me vete kudo qe ju nevojitet.

Karakteristika

  • Modeli: GM-562
  • Bateria: Li-Ion 600mAh
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Koha e funksionimit: 2 ore
  • Tensioni i karikimit: DC 5V
  • Fuqia: 5W

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: 998876543530763 Kategori: , ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Geemy

LLoji

makine rroje

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat