, ,

Makine rroje per meshkuj – Braun Beard Trimmer

Braun

4,490L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ – BRAUN BEARD TRIMMER

Makine rroje perfekte per stilimin preciz te mjekrres – Braun Beard Trimmer.

Tehet prerese me 20 opsione te gjatesise ju lejojne te shkurtoni ne menyre te barabarte gjatesine e mjekrres dhe te percaktoni me lehtesi konturet dhe skajet.

Ofron deri ne 80 minuta pune pa kabell fale teknologjise se ndertimit dhe mbajtje te lehte fale dizajnit ergonomik. 

Fale materialit perberes makina eshte e papershkueshme nga uji dhe mund te lahet pa asnje problem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120224 Kategori: , ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Braun

color

Black

LLoji

makine rroje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat