, ,

Makine rroje per meshkuj VGR V227 Hair Clipper

VGR

3,400L

MAKINE RROJE PER MESHKUJ VGR V227

Makine rroje per meshkuj me dizajn te thjeshte dhe praktik ne perdorim.

I bere nga tehe te mprehta celiku inoksi njekohesisht te sigurta gjate perdorimit, per ta bere lehtesisht te perdorshme per fillestare dhe profesioniste.

Makina VGR do t’ju ndihmoje te stiloni floket dhe mjekrren ne menyren qe deshironi ne vetem pak minuta.

Karakteristika

  • Materiali i tehut: celik inox
  • Materiali i trupit: metalike
  • Koha e perdorimit 300 min
  • Tensioni:100-240v ~ 50/60Hz
  • Fuqia:10w

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: f-09876565 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
brands

VGR

color

Black

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat