,

Masazhues elektrik per qafen – Neck Massager

Te ndryshme

  • Masazhues elektrik multifunksional.
  • Ideal per permiresimin e sistemit nervor.
  • Redukton dhimbjet muskulare.
  • Nxit qarkullimin e gjakut edhe te oksigjenit.
  • Permireson metabolizmin dhe rezistencen e tij.
  • Mund te perdoret ne cdo moment qe keni nevoje.
  • Material plastik, shume i lehte per t’u mbajtur paster.

2,290L

MASAZHUES ELEKTRIK PER QAFEN 

Masazhuesi elektrik i qafës së pulsit lehtëson tensionin e muskujve dhe lodhjen e qafës dhe shpatullave. Ai ju mundeson te mos keni ngurtesi te qafes edhe shpatullave, te mos vuani nga dhimbjet e kokes, c’rregullimet e gjumit etj.

Masazhues qe u jep fund gjithe shqetesimeve fizike tuaja.

MASAZHUES MAGNETIK PER KUJDESIN E QAFES

Kjo paisje eshte ideaur ne perputhje te plote te qafes se njeriut.

Masazhimi sigurohet me ane te magneteve te integruar ne te.

Kjo terapi magnetike edhe elektrike mundeson reduktimin e stresit dhe permireson ndjeshem shendetetin permes stimulimit te ndalimit te nervave nga impulset elektrike.

Teknoligjia 3D qe eshte perdorur per krijimin e ketij masazhuesi bene qe elektrodat e cdokujt te rregullohen sipas rehatise se qafes.

Por mendoni se funksioni i ketij masazhuesi ndalon ketu? Gaboheni!

Ai mund te perdoret edhe ne zona te tjera te trupit, duke ju siguruar nje relaks total te trupit.

Ai perdoret ne qafe, shpine, kembe, bel etj.

Masazhuesi eshte i veshur nga materiali i plastikes i cili e bën edhe me të lehtë për t’u mbajtur paster, ndryshe nga masazhuesit e zakonshem qe kerkojne mundim ne te pastruar, gje e cila rrezikon edhe humbjen e funksionalitetit te tyre.

Me kete paisje do te marrin fund problemet me sistemin nervor, dhimbjet muskulare, furnizimi me oksigjen, metabolizmi etj.masazhues per qafen bli online ibuy al

SPECIFIKAT

Me 6 mënyra masazhimi.

Relakson stresin edhe muskujt e ngurte.

Përmban një dizajn të jastëkut të elektrodës për një efekt masazhi të dyfishtë.

Mundësuar nga 2 x bateri AAA (nuk përfshihen).

Koha e masazhimit: 15 minuta.

Perdoret nga meshkujt edhe femrat.

Multifunksional.

Masazhuesi ka mbeshtjelle

 


Bli Online ne iBuy.al | Qendra me e madhe Tregtare ne Shqiperi!

SKU: masazhues-relaksues-per-qafen Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Masazhues per qafen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat