,

Masazhues per kembet-electric foot massager

Te ndryshme

Masazhues per kembet

Ofron ndjesi relaksimi

Lehteson lodhjen

Teper praktike dhe funksionale

2,990L

MASAZHUES PER KEMBET – ELECTRIC FOOT MASSAGER

Masazhues per kembet i cili ju siguron nje pervoje perfekte dhe ju ofron ndjesi relaksimi dhe qetesie.

Sistemi i masazhuesit te kembeve lehteson ne menyre efektive lodhjen, permireson gjumin dhe qeteson kontraktimin dhe dhimbjen e muskujve.

Stimuloni kembet tuaja dhe nxisni qarkullimin e gjakut per te lehtesuar lodhjen.

Nxehtesia mund te futet thelle ne indet tuaj i cili ndihmon ne problemet me  inflamacionin.

I bere nga materiali ABS me cilesi te larte dhe te qendrueshem i cili nuk krijon probleme me lekuren.

Butoni i ndryshimit të shpejtesise, mund te rregulloje shpejtesine e dridhjeve sipas deshires tuaj per te arritur nje rezultat me te larte te masazhit.

Punon me ane te energjise elektrike.

E pajisur me nje prize te cilesise se larte mund te perdoret pa u shqetesuar per sigurine dhe qendrueshmerine e pajisjes.

Teper praktike dhe funksionale mund te perdoret vete nga komoditeti i shtepise tuaj duke kursyer keshtu kohe dhe para.

SPECIFIKA

1. Lloji : Masazhues elektrik per kembet

2. Materiali: ABS

3. Priza e energjise: Priza e BE-se

4. Tensioni: 220V

5. Vleresimi i frekuences: 50HZ

6. Fuqia totale e hyrjes: 3W

7. Temperatura: rreth 45 grade

8. Fuqia vibruese: 16 ~ 22W

9. Frekuenca dridhje: 1000-5000 (herë / min)

10. Koha: 15 minuta


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Masazhues-per-kembet-Electric-foot-massager Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat