, ,

Mbajtese celiku dhe kulluese pjatash

Te ndryshme

4,900L

MBAJTESE CELIKU DHE KULLUESE PJATASH

Maksimizoni hapesiren ne banakun e kuzhines tuaj dhe shmangni rremujen, me kete kulluese multifunksionale.

Dizajn shume praktik, gjatësia e kullueses mund të rregullohet  në 85-105 cm duke rregulluar vidën.

Thuaj lamtumirë kuzhinës së çrregullt – Rafti do të zgjerojë hapësirën tuaj  duke marrë më pak hapësirë ​​në banak, jo vetëm që mund të thani dhe kulloni pjatat, tasin dhe gotat, por ka mbajtese gjithashtu per të ruajtur thikat, luget pirunjte.

Vendosni pajisje për larjen e enëve si sapun, sfungjer, furçë, doreza ose peshqirë. Ka gjithashtu dhe një vend për të tharë dërrasat e prerjes  se mishit ose kapakun e tenxhereve.

Gjatësia e produktit mund të rregullohet midis 85 dhe 105 cm, lartësia është 52 cm dhe gjerësia është 31.2 cm per te krijuar hapesiren e pershtatshme ne kuzhinen tuaj.

Dizajni i kursimit të hapësirës ndryshon nga raftet konvencionale të enëve dhe rrit përdorimin e hapësirës së kuzhinës me 50% duke shfrytëzuar hapësirën sipër lavamanit e cila është e rëndësishme për kuzhinat e vogla.

Në krahasim me këmbët normale vertikale ose të palosshme, kjo kulluese ka këmbë çeliku të pandryshkshme të qëndrueshme , të cilat bazohen në parimin e qëndrueshmërisë për t’i bërë keto kulluese më të qëndrueshme dhe të forta.

Ngarkesa maksimale është afërsisht 35 kg, mund të mbajë tasa, pjata, perime ose fruta dhe thika, pirunë gjithashtu ka pjesen per mbajtjen e tabakase se prerjes se mishit.

Projektim funksional per ruajtjen e eneve te ndryshme dhe kullimin e tyre.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: kulluese-per-enet Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat