,

Mbajtese per mjaltin me kapak hermetik


990L

MBAJTESE PER MJALTIN

Shijoni mengjesin tuaj pa shume lodhje. Paisje e cila ruan me menyre te sigurt mjaltin dhe ju lehteson mengjesin tuaj.

Vaktet tuaja ose pijet tuaja mund ti shijoni ne rehati duke i shpetuar rremujes dhe eneve te shumta.

Paisja eshte lehtesisht e perdorshme dhe pjesen e poshtme ka tape me mbyllje hermetike.

Mjalte i shkrire ne cdo moment

Cilesia e larte e paisjes e ben te sigurt ne perdorim dhe ne pjesen fundore ka nje tape me mbyllje hermetike qe siguron ruajtjen e mjaltit dhe parandalon derdhjen e tij. Paisja vjen se bashku me mbajtesen e saj dhe nese mjalti eshte i ngrire mjafton te mbushni mbajtesen me uje te ngrohte dhe mjalti do te jete gati ne pak sekonda. Keshtu ju mund te shijoni ushqimet ose pijet tuaja ne cdo moment te dites kudo ndodheni. Fale permasave te vogla mund ta merrni kudo me vete.

Hapsire te konsiderueshme

Paisja ka hapsire te konsiderueshme dhe mban 240 ml mjalte, shurup ose lengje te tjera. Sasia eshte e mjaftueshme per nje vakt. Ideale per shtepi, zyra, bare si dhe restorante.

Perdoret lehtesisht

Perdorimi i kesaj paisje eshte jashtezakonisht i thjeshte. Mjafton ta mbushni me mjalte ose shurup, shtypni leven dhe lengu do te filloje te derdhet nga gryka. Pasi te keni mbaruar shperndarjen, leshoni leven dhe nuk do te derdhet asnje pike mjalte.

SKU: L2210101 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat