Mbajtese plastike per kapaket e enve te kuzhines

Te ndryshme

Teper praktike ,paloset lehtesisht

Ju kursen hapesirat tuaja

Funksional dhe fleksibel

Instalohet lehtesisht

E pershtatshme per tu perdorur ne ambientet si : shtepi ose restorante

490L

MBAJTESE PLASTIKE PER KAPAKET E ENEVE TE KUZHINES

Mbajtesja e kapakeve te eneve te kuzhines e pershtatshme per cdo kapak e cila ju kursen hapesirat tuaja.

Tashme mund ti thoni lamtumire rremujes , cdo gje behet me e lehte dhe procesi i gatimit behet me argetues.

Organizoni lehte kuzhinen tuaj dhe shijoni kohen qe shpenzoni ne te.

Mban me shume se nje send ne te njejten kohe , duke bere te mundur lirimin e hapesirave edhe ne dollapet tuaja.

Madhesia e ndarjes mund te rregullohet sipas deshires tuaj ne varesi te madhesive te ndryshme te kapakeve.

KARAKTERISTIKA

Vjen me nje dizajn te holle , elegant dhe teper te vecant.

Teper praktike ,paloset lehtesisht.

Ju kursen hapesirat tuaja.

Funksional dhe fleksibel.

Instalohet lehtesisht.

Teper e sigurt, mban lehtesisht cdo kapak duke filluar nga ata me te lehte deri te kapaket me te rende.

Praktike , nuk duhet te mungoje ne shtepite tuaja.

E pershtatshme per tu perdorur ne ambientet si : shtepi ose restorante.

SPECIFIKA

Emri i Produktit: Mbajtese per kapaket e eneve te kuzhines.

Madhesia: 17,2 * 6 * 6,2 cm.

Madhesia e zgjeruar: 21.3 * 27.3 * 6.2cm.

Materiali: ABS + sfungjer i forte ngjites.

Ngjyra: e bardhe dhe blu.

Pesha: 103g.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Mbajtese-plastike-per-kapaket-e enve-te-kuzhines Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat