,

Mikser brumi – Stand mixer First Austria FA-5259

First Austria

9,900L

MIKSER BRUMI – STAND MIXER FIRST AUSTRIA

Mikser brumi First Austria me ene me kapacitet te larte per perzierjen e vezeve, brumit, perbereseve te ndryshme ushqimore.

Me grep dhe rrahese prej celiku cilesor mikseri do te krijoje mase kompakte dhe fale kapakut mbrojtes te enes nuk keni pse te shqetesoheni per njolla apo derdhjen jashte enes te perzierjes.

Fuqia e larte e rraheseve perzien shpejt dhe me efikasitet perberesit duke kursyer kohen.

Zgjidhni ndermjet 6 shpejtesive te ndryshme nga minimumi ne maksimum.

Karakteristika

  • Fuqia: 700 W
  • Kapaciteti i tasit: 3.5 L
  • Me 6 shpejtesi
  • Funksioni i perzierjes se brumit deri ne 1 kg
  • Tas prej celiku inoks me kapak

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120219 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

First Austria

color

E bardhe

LLoji

Mikser

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat