,

Mini kamer sigurie – Sensor Camera 1080P


3,900L

MINI KAMER SIGURIE – SENSOR CAMERA

Mini kamer sigurie ideale per vezhgimin e shtepise apo zyres tuaj, fale permasave praktike dhe te vogla te saj.

Dizajn i ri inovativ i cili mund te vendoset kudo qe ju nevojitet pa instalime shtese dhe pa zene hapesire te madhe.

Mini sensor camera 

Sensor camera ju mban te sigurt duke u sjelle njoftime. ne smartphonen tuaj mbi cdo levizje qe ndodh.

Ofron pamje te qarta me nje rezolucion te larte 1080P ne cdo rast kur sensoret e kameres kapin levizje.

Kamera do te ndieje automatikisht ndryshimet ne mjedisin perreth, automatikisht ndez dhe caktivizon night vision.

Keshtu ambientet tuaja do te jene gjithmone te sigurta edhe ne rastet kur nuk ndodheni aty.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211110 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat