, , ,

Mini Tripod multifunksional – Mbeshtetes celulari per foto

Te ndryshme

  • Mini trekëmbësh me shumë funksione.
  • Mbajtes celulari.
  • Ndihmon ne berjen e fotove dhe videove cilesore.
  • Këmbët e palosshme nga 10-15 cm.
  • I pajtueshëm me celularët qe kane ekran nga 4,5 deri ne 7 inch.

1,000L

MINI TRIPOD MULTIFUNKSIONAL

Tripod jashtëzakonisht i lehtë i bërë nga alumini.

Koka e ketij tripodi eshte e perbere nga dy ane te cilat fiksojne celularin tuaj.

Nuk e gervisht apo e demton pjesen e jashtme te celularit.

Pershtatet me te gjithe llojet e telefon-celulareve.

Qendron shume mire e fiksuar me siperfaqen edhe nuk lekundet apo te dridhet gjate kryerjes se fotove apo videove.

Ju mund ta palosni me lehtesi edhe ta transportoni kudo qe ju nevojitet.

E përsosur për të bërë selfie, foto në grup dhe fotografi të jashtezakonshme.

SPECIFIKATmbeshtetese per celularin foto video blerje online iBuy al

Mbajtes per celularin.

Me rrotullim deri ne 360 grade.

Shume kompakt edhe fleksibel ne perdorim.

Madhesia e ekranit te celulareve qe mbeshtet eshte deri ne 7 inc.

I lehte ne perdorim.

Nuk e lejon celularin tuaj te rreshqase.

Jetegjatesi.

Pastrohet shume lehte.

 

 

Produkt Online ne iBuy.al | Porosit tani me vetebesim dhe paguaj ne dorezim

SKU: mini-multifunctional-tripod Kategori: , , ,
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat