,

Mjalt kurues Manuka – Manuka doctor 40MGO – 250MGO – 100MGO

Te ndryshme

  • Mjalt kurues.
  • I perbere vetem me ekstrakte natyrore.
  • Lufton semundjet edhe infeksionet e trupit tuaj.
  • Me shije te ndryshme.
  • Jep rezultat per nje kohe te shkurter.

3,900L9,900L

MJALT KURUES MANUKA

Mjalti Manuka i cili prodhiohet ne në Zelanden e Re nga nektari i pemes Manuka .

Perdorimi i tij perkon qe ne kohet e lashtesise per te trajtuar semundje ndryshme apo infeksione te ndryshme.

MANUKA DOCTOR 40 gr-250 gr-100 gr

Ky mjaltë  eshte anti-inflamator dhe qe nga momenti qe aplikohet vepron shpejte duke redaktuar dhimbjet qe mund te keni.

Hydrogen peroxide është një nga përbërësit e ketij mjalti kurues. Vetite e tij jane antibiotike.

Por disa lloje mjaltesh , përfshirë Manuka , kanë edhe disa përbërës të tjerë me veti antibiotike. Mirepo perberesi kryesor i ketij mjalti eshte është methylglyoxal (MG) i cili kombinohet me një tjetër komponent i cili është dihydroxyacetone.

Nuk është aq i ëmbël sa shumica e varieteteve të mjaltit të prodhuara në masë, megjithate ne varesi te numri edhe te MGO-se ju mund te percaktoni vet shijen tuaj.

Rekomadohet te mbahet ne frigorifer per një qëndrueshmëri të trashë dhe te per te ruajtur vlerat e tij minerale.

Mjalt i cili lufton baktere te ndryshme duke ju bere keshtu edhe ju me te shendetshem edhe te jeni me imun ndaj semundjeve te ndryshme.100 MGO active manuka honey buy online iBuy al

SPECIFIKAT

Trajton plagët dhe djegiet.

Lufton edhe trajton kancerin.

Ul  kolesterolin e lartë.

Eliminon inflamacionin.

Kuron diabetin.

Trajton infeksione të veshit , syrit dhe te stomakut.

Perfito Oferten:

40 gr + 250 gr nga 3900L e merrni tani per vetem 2500L.

100 gr + 250 gr nga 5200L per vetem 3400L.

250 gr + 250 gr nga 6000L per 4200L.

Dhurate 0.5 kg.

Bli Online me Vetbesim ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim 

SKU: Mjalt-Manuka Kategori: ,
Pesha10020040 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mjalt

sasia

40 mgo, 100 mgo, 250 mgo, 250 gr 250 mgo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat