,

Mjalt Manuka South me umf 8 -10-12 – Honey Manuka

Te ndryshme

  • Mjalt sherues.
  • I prodhuar ne Zelanden e Re.
  • Force vepruese ne baze te UMF-se.
  • Kuron semundjet tuaja.
  • Ju bene te jeni me te shendetshem.

6,500L

MJALT MANUKA ME UMF 8, 10 dhe 12

Mjalt ” Manuka South ” vjen nga Zelanda e Re edhe eshte produkt 100 natyror. Nese jenie te frikesuar nga ilacet farmecutike edhe deshironi te kuroheni me produkte bimore dhe me te besuara persa i perket efekteve anesore, ky mjalt e realizon me se mire nje gje te atille.

manuka honey iBuy alMJALTI MANUKA PER KURIMIN E SEMUNDJEVE

Mjalti ju rrit imunitetin per luftimin e virozave të stinës, gripit sezonal dhe sëmundjeve të ndryshme gripale.

Mjalti rekomadohet te mbahet ne frigorifer per te ruajtur te gjitha vetite e tij edhe te kete nje mase te qendrueshme. ai nuk i kalon 36 grade per te mos prishur vetite qe ka.

Me efektiv dhe me i besueshem se te gjitha ilacet farmaceutike.

Perbehet nga veti qe luftojne bakteret apo infeksionet e ndryshme duke ju bere te shendetshe, rezistent edhe me energjik.
Perfekte per mbylljen e plageve.

Ideal per shendetin e gojes edhe te fytit.

Gjithashtu do te jete edhe nje ndihmes shume i mire per ata qe kane probleme me tretjen e ushqimit.

Perfito nga ofertat :

Mjalt ” Manuka South me :

Umf 8 me 186 gr nga 6500L tani ne 5200 L.

Umf 10 me 283 gr nga 7000L me 8000 L.

Umf 12 me 356 gr nga 8500L ne 6500 L.

Bli Online ne iBuy.al – Bli Zgjuar – Bli Mire dhe Lire

SKU: Mjalt-Manuka-South Kategori: ,
LLoji

Mjalt

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat