,

Mouse portativ – Apple Magic Mouse ne shitje

Apple

9,500L

MOUSE PORTATIV-APPLE MAGIC MOUSE

Apple magic mouse eshte nje mouse portativ dhe shume praktik ne perdorim.

Ka nje material ergonomik dhe rreshqete shume lehte me ane te levizjes se gishtave.

Bene lidhjen ne Ipod/Ipad/Mac me ate te bluetooth-it.

Ky mouse furnizohet me energji me ane te dy baterive AA.


 

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: i-2120712 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Apple

LLoji

Mouse

color

White & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat