,

Multimedia Keyboard 2.4G – Tastiere dhe mouse Wireless

Te ndryshme

2,200L

MULTIMEDIA KEYBOARD 2,4G – TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS

Set tastiere dhe mouse wireless per sistemet mac dhe windows. Ato jane shumefunksionale per shume funksione te ndryshme.

Lidhen me wireless 2,4GHz per te bere te mundur lidhje te shpejte me pajisjet dhe te kete mundesi te pakta nderhyrje nga pajisje te tjera wireless aty prane.

Dizajn i vertete kompakt dhe i holle ne madhesi te plote.

Taste kompakte dhe nuk krijojne zhurme kur ju jeni duke punar.

Kursejne energji edhe jane te pajisura me bateri AAA.

Parametrat e produktit:

  • Modaliteti i lidhjes: 2.4G
  • Materiali i produktit: ABS + PC
  • Distanca e transmetimit: <= 10m
  • Bateria AAA
  • Sistemi i pajtueshëm: MAC, Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista, Linux etj.

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120726 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Mouse, tastiere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat