,

Ore dore inteligjente per femije – Security motion

Te ndryshme

4,490L

ORE DORE INTELIGJENTE PER FEMIJE

Ore dore inteligjente per femije me nje shumellojshmeri metodash komunikimi mes familjes dhe femijes.

Caktoni zonen e sigurte e femijes suaj ne aplikacionin e ores dhe ne rastin kur femija ndodhet jashte kesaj zone ora do t’ju sjelle njoftim ne telefonin tuaj.

E pajisur me kamera per te bere foto dhe mikrofon i integruar me audio me kualitet te larte per biseda telefonike.

Ekran me prekje me ngjyra HD 1,54 inch me rezolucion 240 x 240 rezistent ndaj renieve dhe i papershkueshem nga uji.

Krijuar nga material silikoni i nje cilesie te larte dhe me peshe te lehte, nuk krijon bezdisje nese mbahet dhe per nje kohe te gjate ne dore.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: U21211106 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu, Pink

LLoji

Ore inteligjente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat