, ,

Pastrues i poreve me vakum – Pajisje per pikat e zeza

Te ndryshme

1,800L

PASTRUES I POREVE ME VAKUM – PAJISJE PER PIKAT E ZEZA

Pastrues i poreve me vakum eshte krijuar per te thithur pikat e zeza nga lekura juaj pa e demtuar ate.

Mund te rregulloni me lehtesi nivelet e thithjes per zonat tuaja te ndryshme te lekures.

Menyra perfekte per te thithur pikat e zeza, per te hequr aknet, pastruar poret duke i dhene nje freski dhe gjalleri fytyres tuaj.

Me thithje te permiresuar dhe pastrim me te thelle, ky pastrues i poreve do heqe ne menyre efektive pikat e zeza, pikat e bardha, lekuren e vdekur, yndyren dhe minimizon rrudhat dhe forcon lekuren.

Redukton vijat e holla, rrudhat dhe rrit vitalitetin duke ju lene me lekure te bute dhe te bute.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120217 Kategori: , ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Pastrues fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat