,

Peshore elektronike portabel me funksion Tare

Te ndryshme

800L

PESHORE ELEKTRONIKE PORTABEL

Peshore elektronike portabel per te peshuar ushqimet, valixhet, bagazhet etj.

Thjesht lidhni bagazhin tuaj ne grepin e qendrueshem te celikut dhe peshorja do te shfaqe rezultatet brenda sekondave.

Peshoni te gjitha cantat tuaja perpara se te arrini ne aeroport ose te shkoni per pushime udhetimesh, ne menyre qe te mos jeni me te ngarkuar me tarifa mbi peshe.

Ekrani eshte shume i qarte sepse perdor funksion te madh LCD me drite prapa.

Me saktesi rregulluese automatike bazuar ne peshen e mallrave, taren, zero automatike, konvertimin me shume njesi,  fikje automatike etj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: T-0987655 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
color

Black, e verdhe

LLoji

Peshore

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat