,

Pishine Intex ne 4 permasa ne shitje online

Intex

 • Pishine Intex e pershtatshme per te gjiithe familjen
 • Idelae per femijet duke filluar nga mosha 6 vjecare
 • Pishina vjen ne 4 permasa te ndryshme : 22mx1.5mx60cm / 2.6mx1.6mx65cm / 3mx2mx75cm / 4.5mx2.2mx84cm.
 • Krijuar nga materiale te cilesise se larte

16,590L35,500L

PISHINE INTEX NE 4 PERMASA

Pishine Intex e pershtatshme per te gjithe familjen gjithashtu duke perfshire femijet me moshe mbi 6 vjec.

Kjo pishine vjen me nje kornize te qendrueshme drejtkendore me te cilen mund te relaksoheni ne kopshtin e shtepise tuaj ne cdo kohe te veres.

E krijuar nga materiali me 3 shtresa rezistent ndaj shpimit ofron siguri gjate perdorimit.

Pishine familjare

Pishina mund te instalohet shpejte dhe lehte.

Gjithashtu pishina mund te paloset lehtesisht dhe te mbahet ne dollap ose garazh ne momentet kur ju nuk ju nevojitet.

Me kete pishine ju mund te argetoheni me familjen dhe miqte tuaj ne cdo kohe.

Pishina vjen ne permasa te ndryshme si : 22mx1.5mx60cm / 2.6mx1.6mx65cm / 3mx2mx75cm / 4.5mx2.2mx84cm.

Specifika

 • Ngjyra: blu.
 • Materiali rezistent me 3 shtres : PVC: 100%.
 • Përmasat : 22mx1.5mx60cm / 2.6mx1.6mx65cm / 3mx2mx75cm / 4.5mx2.2mx84cm.
 • Kapaciteti prej 1662 litra.
 • Mbushet ne 30 minuta.
 • E pershtatshme per femije mbi 6 vjec.

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

Pesha6 g/kg
brands

Intex

Diametri

2.6mx1.6mx65cm, 22mx1.5mx60cm, 3mx2mx75cm, 4.5mx2.2mx84cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat