, ,

Projector Cheerlux C8 HD | Mini video projektor | Bli Online


  • Marka e projektorit : Cheerlux.
  • Model: C8.
  • Materiali perberes: ABS.
  • Tension: 100V – 240V.
  • Frekuenca e punes : 50Hz – 60Hz.
  • Ekrani qe shfaqe projektori: 50 deri ne 100 inç.
  • Distanca ku duhet te vendoset : 1 – 3 m

11,700L

MINI PROJEKTOR CHEERLUX C8 

Do ta keni teper te lehte perdorimin e tij pasi eshte shume i thjeshte ne menyre se si funksionon por edhe ka nje peshe te lehte qe ju mundeson ta merrni kudo.

Ju mund te shfaqni me ane te tij video me audio, foto, tekste ne nje ekran 50-100 inc me nje distance prej 1-3 m.

Materiali prej te cilit behet mini projektori eshte plastike shume e qendrueshme edhe teper rezistente ndaj gervishjeve po aksidenteve te vogla.

I perbere nga drita LCD teper te forta por te pademshme per syte tuaj.

Ideale per t’u perdorur ne shtepi, zyre, shkolle, festa familare apo kudo qe deshironi te beni me argetues ambientin tuaj.etj.

Permasat e mini projektorit jane 197.8 mm x 72 mm.

SPECIFIKAT projektor cheerlux C8 1800 lumens bli online iBuy al

Marka : Cheerlux.

Modeli: C8.

Materiali: ABS.

Teknologjia e projektorit: LCD dhe Drita LED.

Rezolucioni standard: 1280×800 720P.

Ndricimi : 1800 lumens.

Rrotullohet deri ne 360 grade.

Ekrani qe shfaq projektori: 50 – 100 inç.

Distanca e projektorit: 1 – 3 m

Tensioni: AC100V deri ne 240V.

Frekuenca 50Hz deri ne 60Hz

Punon deri ne 50ooo orë.

Bli Online |Porosi tani | Paguaj ne dorezim | iBuy.al

SKU: ECC-20070004 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Projektor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat