Projektor Android DLP Mini


  • Ekran 30 deri ne 200 inch.
  • Transmeton pamje 4K Full HD.
  • Mbeshtet telekomanden IR dhe telekomanden 2.4G me vale
  • Jetgjatesia e llampes LED: 20000 ore
  • I lehte dhe gjeresisht i perdorur

34,900L

PROJEKTOR ANDROID DLP MINI

Ideale për t’u përdorur në shtëpi, për të shijuar filmat me familjet ose te afermit tuaj.

Projektori përdor teknologjinë e ekranit DLP, dekodimin HD 4K me ekran gjigant 200 inç.

Dizajn portativ dhe i lehtë për t’u futur në çantë dhe për t’u transportuar kudo që ju dëshironi.

Gjithashtu perfekte për festa ose projektime kampe në mjedise te ndryshme.

PROJEKTORI SIGURON PERDORIM AFATGJATE

Projektori ju lejon ta gradoni deri ne 45 grade,  mund te shikoni filma duke rregulluar figuren e ekranit. Sinkronizimi i figures se kompjuterit me ekranin e madh, eshte i pershtatshem per te gjitha aktivitetit.

Bateria e integruar 5000MA mund të përdoret jashtë për një kohë të gjatë. Wifi i integruar 2.4G/5.8G, i dyfishtë, pasqyron shpejt dhe pa probleme telefonin tuaj inteligjent në projektor nëpërmjet ndarjes së ekranit iOS Airplay/Miracast/DLNA.

Mbështet telekomandën IR dhe telekomandën 2.4G me valë.

Distanca e projektorit portativ është rreth 3 m me madhësinë e imazhit 150″, e cila mund të sjellë argëtim në ekran të madh për ju.

IDEAL PER TU MARR ME VETE

Projektor i vogel xhepi eshte ideal per prezantime ne klasa, shkolla ose mbledhjet e zyrave.

I lehtë dhe i përdorur gjerësisht, ky videoprojektor i vogël me korrigjimin automatik të figures.

Përdorimi i mini projektorit me rreze për të parë filma, për të luajtur lojëra, për të parë lojën, për të mbajtur një festë, për të mbajtur takime, etj. Projektori portativ mund të përdoret si brenda ashtu edhe jashtë.

Sistemi Android 6.0 na sjell funksionimin më të qëndrueshëm, reagimin më të shpejtë të funksionimit dhe përdorimin e gjithanshëm. Mund ta perdorni si një telefon inteligjent, ose duke parë filma në internet.

SPECIFIKAT E PRODUKTIT

WIFI: 2,4 GHz/5 GHz 802.lla/b/g/n/ac

Bluetooth: BT4.1

Dekodimi i videos: Mbeshtet dekodimin e videos 10-bit HEVC/h.265 4k2k

Formati i videos: mp4

Formati i audios: mp3

Mbeshtetja e hyrjes: celesat me prekje/hyrja e telekomandes me vale 2.4G

OS: Android 9.0

Jetgjatesia e llampes LED: 20000 ore

CPU: Amlogic S9OSX

RAM: 1 GB / 2 GB

ROM: 8G8/32GB

Fuqia voltazhi : 110-240 V / 50-60 Hz

SKU: i22458314 Kategori:
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat