,

Projektor portabel Cheerlux C9 – Mini Projector

Cheerlux

12,000L

PROJEKTOR PORTABEL CHEERLUX C9

Projektori portabel Cheerlux C9 vjen me nje dizajn te vogel, praktik  dhe te levizshem. Mund ta merrni me vete dhe te shijoni ekranin e madh ne cdo kohe dhe kudo.

Me porta te dyfishta HDMI, thjesht lidheni me laptopin ose media player-in tuaj me Cheerlux C9 per te shijuar  filmat si ne kinema.

Pajisur me lente te rregullimit te fokusit duke ju dhene fleksibilitetin per te vendosur projektorin Cheerlux C9 ne cdo distance dhe lartesi qe ju deshironi.

Prodhuar me material me cilesi te larte dhe lente qelqi per te siguruar projeksion me qartesi te kristalte.

Vjen me nderfaqe te larmishme si dy porta HDMI, nje porte AV, nje porte audio, 2 porta USB dhe porte PC-RGB . Per te siguruar pajtueshmeri te gjere per Amazon Fire TV Stick, Playstation 3/4/5, Android TV Box, telefon / tablet / PC, dhe laptop.

E pajisur me sistemin e altoparlanteve te integruar, duke ofruar tingull te shkelqyer stereo.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211107 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Cheerlux

color

Gray

LLoji

Projektor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat