Projektor Bomaker GC357 Mini


  • Projektori ka modul te përmirësuar Wi-Fi dhe seti i çipeve sigurojnë lidhje Wi-Fi pa shkeputje.
  • Projektori Bomaker Led i pajisur me HDMI, VGA, AV, USB.
  • Zhurmë më e ulët 40dB
  • Permban nje game ngjyrash prej 90% NTSC
  • Jetegjatesi te larte pune

12,500L

PROJEKTOR BOMAKER GC357 MINI

 Mini projektor portativ sjell kinemane ne shtepine tuaj. 

Me motor te fuqishem Mstar, GC357 ofron një pamje 720p mahnitese, e cila eshte e njejte me 1080p me sy te lire dhe foto deri në 250″ në pothuajse cdo mur apo ekran te zbrazet.

PROJEKTOR MULTIMEDIAL

Projektori Bomaker Led i pajisur me ndërfaqe HDMI, VGA, AV, USB.

Projektori është i përputhshëm me TV Box, TV Stick, PC, laptopë, tableta, USB Flash Drive, lojtarë. Per shkakte se drejtes se autorit, disa video si Netflix, Amazon Prime dhe Disney+ Video nuk mund te luhen ne projektor.

Projektori ka modul te përmirësuar Wi-Fi dhe seti i çipeve sigurojnë lidhje Wi-Fi pa shkeputje.

ZHURMË MË E ULËT 40DB

Projektori punon me zhurme me te ulet se 40dB dhe teknologjia e ftohjes me 2 ventilatorë ndihmon kryesisht në uljen e zhurmës, gjë që ju ofron komoditet ne shikim e filmit.

PERMBAN NJE GAME NGJYRASH PREJ 90% NTSC

Me gamë te gjere ngjyrash 90% NTSC, mini projektori Bomaker mund të shprehë mbi 10 milion ngjyra duke ofruar  nje pamje te qarte.

OFRON JETEGJATESI TE LARTE PUNE

Me teknologjinë më të fundit LED, projektori Bomaker zgjat efektivisht jetëgjatësinë e llambës deri në 70000 orë.

PERDORIMI

Mund ta lidhni nga kompjuteri ose telefoni juaj lehtesisht.

1. Shkoni te Settings, lidheni me projektorin WiFi me emrin “Mirroring-EBCE88” dhe futni fjalekalimin: 12345678.

2. Hapni Screen Mirroring në qendrën e kontrollit dhe lidheni me “Mirroring-EBCE88”.

Kontrasti 6000:1: Sa me i larte te jete raporti i kontrastit, me shume detaje qe mund te shihni në imazh, ben te mundur shikimin e nuancave delikate te ngjyrave.

SPECIFIKAT                                    

Brand: Bomaker
Model: GC357
Display Technology: LCD
Light Source: LED
Native Resolution: 800*480P
Brightness: 90 ANSI lumens
Contrast Ratio: ±15° manual Vertical
Throw Ratio: 1.44:1
Projection Modes: front / rear / upside down
Projection Distance: 1.1m
Zoom Function (X/Y): 100% – 75%
Noise: 40dB
Ports: HDMI x2, USB x2, VGA x1, AV x1, Audio Out x1
Packing List: WiFi Projector x 1, Screw x 1, HDMI Cable x 1, 3-in-1 AV cable x 1, Power adapter x 1
Remote control x 1 (no battery)

SKU: i22468315 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat