,

Projektor Salange YG550


17,900L

MINI PROJEKTOR SALANGE

Projektori Salange nje kombinim perfekt i teknologjise se rafinuar, integrimin shumefunksional dhe prakticitetit.

Imazhi me i paster dhe me i qarte

Projektori ka raport të lartë kontrasti 8000:1 dhe ndriçim 5000+ , projektori udhehiqet nga valvula prodhon imazhe të ndritshme dhe të gjalla, të cilat ju sjellin një imazh 80% më të shndritshëm dhe 50% më të mprehtë se projektorët e tjerë.

Jetëgjatësia te larte te llambës dhe zhurma te ulët te ventilatorit

Një veçori e kursimit të energjisë redukton konsumin e energjisë dhe zgjat jetëgjatësinë e llambës deri në 50,000 orë. Miniprojektori ka sistemin më të fundit të ftohjes dhe materialin me cilësine me të lartë.

Lidhet me shumicen e  paisjeve

Mini projektor me ndërfaqe të audios VGA/USB/HDMI/AV/3,5 mm. Video projektori lidhet në mënyrë perfekte me PC / laptop / Set-top box/ / DVD/ PS3 / PS4/ Xbox/Tableta/MICRO SDCard, USB Flash Drive/ nëpërmjet hyrjes HDMI. Mund te lidhni kufjet/altoparlantin e jashtëm përmes portës audio, pajisjen U-disk përmes portës USB. Projektori mbështet gjithashtu luajtjen e videove 4K në USB/SD, por nuk mbështet pajisjen Connect4K ​​drejtpërdrejt për t’u luajtur.

Rezolucioni i larte Hd

Projektori ka rezolucion 1920*1080 dhe një raport kontrasti 8000:1, valvula mbrojtese L6200 sjell katër herë më shumë detaje se projektorët e zakonshëm 720P, dhe ofron kinemane me cilesi imazhi te larte.

Ekrani i përfshirë i projektorit

Projektor portativ permban ekran shtesë 120 inç. Për të përmbushur risinë , është përmirësuar jo vetëm ndriçimi, raporti i kontrastit të projektorit, por kemi përfshirë edhe një ekran portativ të projektorit 120″ në paketë. Projektori portativ ju lejon te shijoni filmat e mrekullueshëm me familjen në oborrin tuaj.

 

SKU: i22458312 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat