Projektor smart CSQ


  • Projektor smart CSQ smart.
  • Projektori ka dizajnin ne forme te rrumbullaket.
  • Rezolucioni origjinal 720p.
  • Mbeshtetje për rezolucionin 1080p.
  • Shkelqimi 3500 Lumens.
  • Lloji i ekranit DLP.

59,900L

PROJEKTOR CSQ SMART

Projektorët me valë kanë transformuar tërësisht mënyrën e përvojës vizuale. Tani kemi akses në formatet bazë të skedarëve video të nivelit të lartë për t’i transmetuar në ekranet më të mëdha pa u përpjekur më shumë.

CSQ ka dalë me inovacionin e tij më të fundit që është projektori CSQ D8S DLP. Projektori Android 6.0 OS i aftë për të transmetuar të dhënat në rezolucion më të lartë.

CSQ D8S është projektuar për përdorim te pergjitheshem kudo qe ndodheni. Përveç përdorimit në shtëpi ose zyrë, mund ta mbani edhe këtë pajisje portative dhe të lehtë të projektimit për kampingun tuaj në natyrë.

Pajisja në formë të rrumbullakët mund të përdoret në shumë mënyra nga shikimi i filmave, luajtja e lojërave, prezantimet PPT dhe shumë aktivitete të tjera argëtuese.

Projektori CSQ per imazhe vizuale me te mira

Ekrani DLP mbështet ndriçimin 3500 ANSI lumens, efektet vizuale 4K dhe 3D dhe çipin e ekranit DMD+RGBLED 720p. Ndërkohë, raporti i kontrastit dhe raporti i pamjes do të jenë 400:1 dhe 4:3. Përdoruesit do të marrin madhësinë e imazheve 40-300 inç varet nga distanca nga muri i projektimit.

Projektori CSQ D8S DLP mund të përdoret me valë përmes mbështetjes Bluetooth dhe WIFI. Ju mund t’i ruani të dhënat tuaja në nivel lokal sepse nban 16 GB ROM dhe 2 GB RAM për performancë të qëndrueshme.

Duke kaluar te specifikat e llambës, është llamba LED dhe ka ore pune prej 30,000 orësh. Po kështu, CSQ D8S do të mbështesë formatet e shumëfishta të skedarëve multimedialë për të siguruar përvojën e përgjithshme të filmit me efektin e kinemasë.

Më e rëndësishmja, ai përmban bateri 12000 mAh dhe është i pajtueshëm me të gjitha pajisjet si smartphone, PC, tablet, IOS, laptop etj.

CSQ D8S është një tjetër opsion me 3200 lumen dhe efekt vizual 3D me sistemin operativ Android në pjesën e pasme.

PROJEKTIMI DHE NDERTIMI I PROJEKTORIT

Projektori CSQ D8S DLP ka dizajnin në formë të rrumbullakët.

Ai ofron opsionin me dy ngjyra – bardh e zi.

Ndertohet nga materiali ABS, i cili gjeneron një pamje të mrekullueshme.

Rreth trupit ka 2 altoparlantë së bashku me ventilatorë ftohës.

Në anen e poshtme ndertohet nga nje pjese silikoni kundër rrëshqitjes.  Ka edhe disa vida për të varur projektorin në çati.

Dimensionet fizike 4,2×1,74 cm dhe peshon 1,87 kg.

CSQ D8S

EKRANI

Projektori krijon një ekran me rezolucion 4K me një efekt vizual 3D. Ka ndricim 3200 ANSI lumens dhe jep rezolucion origjinal 720p.

Ekrani DLP i CSQ D8S vjen me raportin e kontrastit dhe raportin e pamjes përkatësisht 400:1 dhe 4:3. Në mur, do të shijoni projeksionin me madhësi 40-300 inç nga distanca 1-8 metra.

Madhësia e ekranit varet nga distanca nga muri. Do të jetë 40” nga një distancë 1 metër, 60” nga 2m, 100” nga 4m, 150” nga 6m dhe 300” nga 8 metra distancë.

Sistemi Operativ dhe Procesori

Projektori CSQ D8S përdor versionin 6.0 të sistemit operativ Android.

Përdoruesit do të marrin disa aplikacione të parainstaluara në sistem si Settings, Google Chrome, File Explorer, Twitter, Facebook, Eshare, IMDb dhe disa të tjera.

Ju mund t’i ruani të dhënat tuaja në depon me 16 GB për t’i aksesuar ato në nivel lokal. Gjithashtu, ju keni mundësinë të bashkëngjitni pajisje të jashtme për të zgjeruar hapësirën sipas zgjedhjes suaj.

 

 

 

 

SKU: i22458313 Kategori:
Pesha1.87 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat