,

Rubinet elektrik me ekran dixhital per lavaman

Te ndryshme

3,990L

RUBINET ELEKTRIK ME EKRAN DIXHITAL

Rubinet elektrik i cili ngroh ujin ne pak caste dhe shfaq temperaturen ne ekranin dixhital.

Siguron uje te nxehte gjate gjithe kohes qe ju nevojitet me mbrojtje elektrike per te qene te sigurt gjate perdorimit te tij.

Me izolim te dyfishte te ujit dhe energjise elektrike per te siguruar perdorim te sigurt.

Dizajn modern bere nga material celik inoksi teper rezistent dhe i sigurt per perdorim afatgjate.

Perfekt per kuzhinen ose tualetin ku mungon uji i nxehte, por jo vetem kaq ky rubinet mund te perdoret dhe si nje rubinet i zakonshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: U21211105 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Gray

LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat