,

Rubinet uji elektrik me ngrohje – Water Heater

Te ndryshme

2,990L

RUBINET UJI ELEKTRIK ME NGROHJE

Rubinet uji elektrik me ngrohje i thjeshte dhe i lehte per t’u instaluar, i pershtatshem per tu perdorur ne kuzhine apo tualet kurdo qe ju nevojitet uje i ngrohte.

Bere nga materiale ABS per rezistence te larte ndaj temperatures, rubineti do te ofroje stabilitet te larte dhe siguri gjate perdorimit.

Rubineti montohet lehtesisht ne lavaman dhe menjehere do te filloje te prodhoje uje te nxehte sa here qe ju nevojitet.

Model ekonomik kursen shpenzimet e teperta per uje te nxehte dhe konsumon më pak energji elektrike sesa nje bojler.

Teper praktik dhe me kursim energjie do te jete zevendesuesi me i mire i rubinetave te zakonshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: 21211102 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

RUBINET

color

Black, E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat