, ,

Sanduich Maker Dessini DS-417 | Beres Sandwich per ne kuzhine


  • Marka: DESSINI.
  • Modeli: Ds-417
  • Ngjyra e bardhe.
  • Dimensionet e tosterit 24 nga 24 nga 6 cm.
  • Frekuenca 50-60Hz
  • Tensioni 220-240V
  • Fuqia 750W.

2,490L

SANDWICH MAKER DESSINI DS-417

Tosteri Dessini i bëni sanduiçet dhe ushqimet e tjera shume te shijshme, te gatuara mire per me pak se 5 minuta.

Ideal për t’u perdorur ne shtëpi, zyrë, konvikt ose kudo tjeter qe keni nevoje per te.

BERES SANDWICH PER NE KUZHINE

Materiali prej te cilt eshte i ideaur ky tosteri eshte prej celikut-inox.

Ky tostier eshte perfekte per te gatuar nje sere ushqimesh shume te shpejta.

Ka nje madhesi shume te vogel e cila e bene ate te jete lehteisht e trasportueshme.

Nuk ze hapesire ne kuzhine edhe eshte miqesore me mjedisin.sandwich maker dessini bli online iBuy al

Gatuan per me pak se 5 minuta.

Pastrohet me leter te thate ose gjysem te lagur.

SPECIFIKAT

Marka: DESSINI.

Modeli: Ds-417

Ngjyra e bardhe.

Dimensionet e tosterit 24 nga 24 nga 6 cm.

Frekuenca 50-60Hz

Tensioni 220-240V

Fuqia 750W.

Bli Online | Blerje Online iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-075 Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat