Sandwich toster DSP KC 1005 – Ne shitje online


  • Tostier multifunksional per pergatitjen e vakteve te shpejta.
  • Ne paketim perfshihen pllakat per sanduich.
  • Materiali i pllakave eshte qeramike antingjitje.
  • Shume e lehte dhe praktike ne perdorim.
  • Pastrohet me leter gjysem te lagur ose te thate.

2,490L

SANDWICH TOSTER DSP KC-1005

Sandwich toster DSP KC 1005 ju ndihmon te pergatisni sandwichet tuaj shume te shpejt. Mund ta vendosni ne kuzhinen tuaj ne te cilen ze nje hapesire shume te vogel. Ky toster do beje te mundur qe ju t’i shijoni sa here te deshironi ushqimet e shpejta qe ju i preferoni kaq shume.

TOST PER PERGATITJEN E VAKTEVE TE SHPEJTA sanduic maker tostier gatim produkt online ibuy

Me kete sandwich toster ju mund te pergatisni nje mengjes te shpejte vetem per shume pak minuta.

Ben te mundur ngrohje shume te shpejte dhe nuk lejon ngjitjen e ushqimeve tuaja.

Ruan te gjitha vlerat ushqimore te produkteve.

Tosteri eshte shume rezistent ndaj gervishjeve dhe mbinxehjes.

I pajisur me idikator, i cili ju njofton momentin se kur eshte gati sandwich-i qe po pergatisni.

Me nje fuqi 750W

Tension 220-240V

Frekuence 50-60Hz

BLI MIRE DUKE POROSITUR ONLINE NE IBUY.al

SKU: DSP KC 1005 Kategori:
Pesha1 g/kg
color

White

LLoji

toster

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat