Toster First Austria-Best Bread Toester | Bli Online


  • Pllaka qeramike pa ngjitje
  • Temperatura e indikatorit
  • Permasat: 25 x 12.5 x 26 cm
  • Tostjere me Termostat
  • Fuqia: 800W

2,200L

TOSTER FIRST AUSTRIA-BEST BREAD TOESTER

Tostier First Austria | Mini Tost | Sanduic Toster | Pajisje kuzhine Online

Mini Toster First Austria  me nje kualitet te larte dhe shpejtesi maksimale. Hani shendetshem pa lene menjane asnje vakt. Me nje cmim shume ekonomik per cilesine e gatimit qe ju ofron . Ideal per kuzhinen tuaj.

TOSTIER MULTIFUNKSIONAL FIRST AUSTRIA

Tostieri multifunksional bene te mundur qe te hani cfare deshironi ne shume pak kohe, pasi ofron mundesine per te gatuar nje diversitet ushqimesh. Me te ju nuk keni pse te shqetesoheni se nuk keni kohe mjaftueshem per te ngrene shendetshem. Ju gjithashtu nuk keni as pse te harxhoni me per gatime te gatshme te gatuara jashte, te cilat nuk jane aspak te shendetshme dhe nuk vijne te pergatitura kurre ashtu si i keni deshiruar.

Tosteri eshte ideal per te pergatitur  sanduic, tost, hamburger etj duke i pergatitur me ne fund ne baze te recetave tuaja te preferuara ne shume pak minuta.

Ju nuk do te kenaqni vetem veten me kete pajisje kaq te domosdoshme per kuzhinen tuaj, tanime do te ndiheni te lire te ftoni edhe miqte tuaj per te kaluar fundjaven se bashku pa u shqetesuar se cfare do te hani.

TOSTER PER SANDUICH ME KUALITET TE LARTE

Tosteri per sanduich nuk lejon ngjitjen e ushqimit apo mbetjet e tij ne te sepse perbehet nga pllaka anti-ngjitje.

Kjo eshte pikerisht ajo qe deshirojme ne cdo pajisje kuzhine dhe ky toster e ofron me se mire. Antingjitja prej pllakave qeramike pervec se nuk i lejon ushqimet te humbasin vlerat e tyre ushqyese por nuk lejon as teprimin e permbajtjeve te yndyrnes me shume sec duhet .

Por ajo qe eshte me e rendesishme eshte fakti qe duke mos e lejuar ngjitjen e ushqimit ju do ta keni shume me te lehte per ta pasruar me nje leter shume pak te njome apo te thate. Duke e bere edhe pastrimin e saj nje moment relaksues dhe aspak stresues apo te lodhshem.

Rekomadohet qe tosteri te pastrohet pasi eshte ftohur.

TOSTER IDEAL PER GATIME TE SHPEJTA DHE TE SHENDETSHME

Ky toster eshte i perbere nga nje doreze e cila eshte rezistente ndaj nxehtesise.

Kjo shton sigurine e tij per ta perdorur sa here te deshirojme per te pare gatimin brenda tosterit. Ju nuk keni nevoje qe ta ktheni sanduicin tuaj pasi tosteri multifunksional perbehet nga dy pllaka qeramike te cilat ofrojne nxehtesi ne te njejten kohe.

Produkti eshte i perbere nga nje material super reziststent edhe cilesor  ndaj gervishtjeve apo aksidenteve te vogla qe mund te pesoje tosteri ne kuzhinen tuaj. Ai perbehet nga nje baze silikoni qe nuk lejon rreshqitjen e tij ne siperfaqen ne te cilen e vendosni duke ofruar keshtu puthitjen e tij maksimale.

Nuk ze hapesire ne kuzhine tuaj keshtu qe mund te qnedroj lirisht ne cdo cep te kuzhines suaj duke ju ofruar edhe nje dekorim me te plote kuzhines suaj pasi ka nje dizajn kompakt. Ky dizajn bene te mundur qe tosterin ta perdormno ne te dyja pozicionet ,si ne ate vertikal edhe ate horizontal.

Tosteri perbehet nga dy indikatore te cilet tregojne se kur produkti fillon procesin e tij dhe kur fiket, te cilet ju mund t’i komandoni lehtesisht.

Me nje fuqi prej 800 W ju gatuani ate c’ka deshironi pa harxhuar aspak energji elektrike.

Ai ka nje kabull qe mund te mblidhet duke mos krijuar rremuje ne kuzhinen tuaj .

Me Best Bread Toster cdo vakt i juaj do te jete i plote dhe i shendetshem.

TOSTIER MULTIFUNKSIONAL

  • Pllaka qeramike pa ngjitjetoster-first-austria-shitje-online
  • Temperatura e indikatorit
  • Permasat: 25 x 12.5 x 26 cm
  • Tostjere me Termostat
  • Fuqia: 800W
SKU: toster-first-austria-5337-3 Kategori: Etiketë:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

toster

color

Black and Grey

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat