, , ,

Serum Pastil me vaj argani


  • Mbron lekuren nga dehidratimi.
  • Redukton njollat e lekures.
  • I jep lekures shkëlqim.
  • Hidraton dhe zbut lekuren
  • Rritni elasticitetin dhe stimuloni rritjen e qelizave te lekures.

 

1,290L

SERUMI ME VAJ ARGANI NDIHMON NE RIGJALLERIMIN E LEKURES

Serumi me vaj argani i jep jete lekures suaj fale perberesve.

Hidraton thellesisht dhe zbut lekuren.

Eliminon thatesine e lekures dhe e tonifikon ate.

Rrit elasticitetin dhe stimulon rritjen e qelizave te lekures.

Mbyll poret e lekures dhe e mbron ate nga dehidratimi.

Redukton njollat e lekures.

Kremi perthithet shpejt dhe i jep lekures shkëlqim.

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat