,

Set kuzhine me tenxhere dhe tigan – 6 cope

Te ndryshme

4,900L

SET KUZHINE ME TENXHERE DHE TIGAN – 6 COPE

Set kuzhine i domosdoshem per gatimet e perditshme lehte dhe shpejte me dy tenxhere dhe tigan me kapake qelqi.

Baza e seciles prej tyre eshte e perbere nga tre shtresa te cilat shperndajne nxehtesine ne menyre te njetrajteshme duke gatuar secilin perberes ushqimor ne menyre te njejte.

Te pershtatshme me cdo lloj sobe, me gaz , induksion dhe pianure.

Bere nga material cilesor dhe rezistent per perdorim afatgjate, mund te gatuani cdo dite vaktet tuaja per te gjithe familjen.

Siperfaqja e tyre nuk do te djege apo ngjise ushqimet gjate gatimit dhe dorezat e tyre nuk do te percjellin nxehtesine duke e bere me te lehte transportin e tyre.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120201 Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Tenxhere

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat