Set Tasash prej qelqi 4n1 me tabaka per kuzhinen


  • Multifunksioanal.
  • Material porcelani dhe bambuje.
  • Pastrohen shum lehte me uje te bollshem.
  • Rezistente ndaj temperaturave.
  • Gjenden ne ngjyre te bardhe.

1,290L

SET TASASH PREJ QELQI 4N1 ME TABAKA

Set tasash me tabaka qe sherbejne mjaft mire per kuzhinen por edhe per dekorin e saj.

Ata jane shume miqesore me temperaturat e mjedisit qe i rrethon.

Keta tasa jane shume rezistente te mire ndaj nxehtesise edhe jane shume miqesore me mjedisin.

set pjatash dekor kuzhine bli online iBuy alPerbehen nga materili i qelqit i cili qendron shume i paster, por edhe cdo produkt qe ju vendosni ne te e mban ne gjendje te persosur.

Ata mund t’i vendosni ne mikrovale edhe ne frigorifer.

Tasat kane nje permase me diameter prej 15 cm kurse tabakaja e ka dimensionin e saj rreth 45 cm.

SPECIFIKAT

Gjenden ne ngjyre te bardhe.

Material qelqi edhe tabaka prej druri.

Me madhesi te njejte.

Perdoren per te mbajtur ushqime te ndryshme.

Sherbejne edhe si dekorues.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire!

SKU: K-200720-058 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Tas ushqimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat