,

Sistem sigurie per shtepi me monitor – Video Door Phone

Te ndryshme

11,000L

SISTEM SIGURIE PER SHTEPI ME MONITOR

Sistem sigurie per shtepi, me kamer dhe monitor per ambientet e shtepise, viles, apo zyrave.

Instalimi eshte i thjeshte dhe i lehte, mund te instalohet ne pak caste nga ju.

Cilesi e larte dhe rezistente per perdorim afatgjate.

Me funksionin e shikimit te nates fale ndricimit infra red, kjo kamer do te mundesoje pamje te qarta edhe ne erresire.

Monitor me permasa 7 inch i sistemit intercom video. Me ekran me rezolucion te larte TFT-LCD, ngjyra dhe shkelqimi i ekranit mund te rregullohen nga vete ju.

Specifika

Ekrani: 7 inç TFT LCD
Rezolucioni: 800 x 480
Tensioni: AC100-240V
Materiali: Plastike inxhinierike ABS
Instalimi: Montim ne siperfaqe
Tinguj 25 te ndryshem
Permasat: 240X150X23 mm
Pesha: 0,46 kg


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-9 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Interfon + zile dere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat