,

Sokany Deep Fryer – Friteze multifunksinale – Bli Online

Sokany

  • Friteze per skuqje.
  • Kapaciteti paisjes eshte 3L.
  • Me temperature te rregullueshme.
  • Me indikator.
  • Zhvendoset lehte.
  • E perbere me spote të ftohta.
  • Fuqia 2000Watt.

3,990L

FRITEZE ME KAPACITET 3 L – SOKANY DEEP FRYER 

Friteze me kapcitet 3L vjen me nje dizajn komod dhe shume praktik. Me filtra te dyfishtë per kontrollin maksimal të aromës dhe avullit të vajit, duke e bërë më të lehtë për të mbajtur pastër zonën tuaj të gatimit.

Eshtë jashtëzakonisht i lehtë për t’u pastruar falë shportës së lëvizshme të lëvizshme.Ndërsa skuqeni, gjithashtu mund të rregulloni temperaturën e vajit sipas kërkesës suaj.freteze sokany deep fryer online iBuy al

SPECIFIKAT

Me kapacitet mbajtes 3L.

Termostat te cilin e kontrolloni sipas deshires.

Realizon skuqje perfekte.

Pergatit shume shpejt brenda disa minutave.

Perbehet nga materiali i celikut.

Ne strukturen e saj ka nje kapak mbylles.

Bli me mire dhe me lire | Bli online | iBuy.al

SKU: friteze-sokany Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Gray

LLoji

Friteze

brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat