,

Solar Bug Zapper Led Light – Drite dhe Vrasese insektesh

Te ndryshme

  • Drite ndricimi dhe vrasese mushkonjash.
  • Funksionon ne 20-30 m.
  • Eko-miqesore.
  • Përmasa: 11.5 * 32cm.
  • Multifunksionale.

1,800L

SOLAR BUG ZAPPER 

Drita Solare Zapper e cila eshte e perbere me dritat LED pervec ju kursen konsumin e energjise elektrike, mundeson gjithashtu edhe ndricimin por edhe pastrimin e ambientit tuaj nga insektet edhe mushkonjat e ndryshme.

Kjo paisje nuk permban kimikate te demshme per femijet edhe kafshet tuaja shtepiake.

DRITE SOLARE ZAPPER PER INSEKTET

Produkt menazhohet shume lehte sepse perbehet nga disa butona qe realizojne funksionimin e tij.

Nepermjet tyre ju vendosni per ndezjen apo fikjen e llambes.

Materiali i plastikes e bene qe ajo te kete nje pershtatje shume te mire me mjedisin. Ndaj edhe eshte perfekte per ambiente te jashtme sepse nuk deportohet nga uji.

Burimi kryesor i energjise se saj eshte dielli i cili mundeson shkelqimin super te forte te saj nepermjet drites UV LED.

Punon ne menyre automatike dhe punon deri ne 8 ore duke leshuar super ndricim.

Instalohet shume lehte.

Drita e llambes i terheq mushkonajt afer vetes derisa i vret plotesisht.

Persa i perket instalimit te saj eshte i lehte edhe i thjeshte dhe nuk do t’ju duhen vegla per ta fiksuar.

Perfekte për kampe, shëtitje, piknik dhe të gjitha aktivitetet e tjera në natyrë.

SPECIFIKIMETOutdoor UV LED Solar Powered Lawn Light Anti Mosquito Insect Pest Bug Zapper Killer Yard Garden iBuy al

Vrasese mushkonjash.

Material plastike ABS .

Punon me bateri te tipit AA.

Instalim i thjeshte.

Drite Solare.

Permasat: 5,25 x 5,25 x 16,25.

Përdor dritën UV për terheqjen e insekteve.

Sherben edhe si drite dekori per kopshtin tuaj.

Funksionon ne menyre automatike.

 

Bli Online ne iBuy.al | Porosit tani dhe perfito oferten me te mire.

SKU: K-200720-115 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Vraseses mushkonjash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat