,

Spray për freskimin e ajrit – Ftohes Automjeti

Gjendje:

8 ne stok


590L

8 ne stok

SPRAY PER FRESKIMIN E AJRIT – FTOHES AUTOMJETI

Spray për freskimin e ajrit të makinës.

Ftohës për ftohje të shpejtë të automjetit me sperkatje.

Ky produkt është i përshtatshëm për ftohje të shpejtë në hapësira të nxehta dhe pa ajrosje, të tilla si  makinë pas ekspozimit në diell.

Produkti është i pasur me koeficient efektiv ftohjeje dhe avullon shpejt kur spërkatet për të thithur nxehtësinë e ajrit dhe sipërfaqen e objektit.

Për një efekt ftohjeje të shpejtë, në mënyrë që të ndieni ftohjen menjëherë!

Aroma është e lehte dhe e pershtatshme kështu që ju mund të qëndroni larg nxehtësisë dhe të ndiheni mirë!

Udhezimecar rapid cooling air freshener ibuy al

Tundeni mire produktin para përdorimit.

Gryka spërkat në mënyrë të barabartë në të gjithë zonën e sediljes te makinës, mbështetëses, timonit dhe pjesëve të tjera.

Pas perdorimit fshijeni grykën dhe mbylleni fort.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6926327622364 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat