Stand mikser Sonifer SF-7029

Sonifer

Mikser Sonifer SF-7029

Perdoreni per embelsira apo per te pergatitur dhe buke

Multifunksional dhe teper praktik

I pajisur me tas inoksi 3.5 litra

Ju kursen mund dhe kohe

2,900L

STAND MIKSER SONIFER SF-7029

Mikser dore Sonifer per kuzhinen tuaj , ideal per embelsira por edhe per te pergatitur buke me 150w fuqi.

I pershtatshem per tu perdorur per : rahje vezesh , perzierje dhe miksim te ingredienteve te ndryshem ne varesi te preferencave tuaja.

Vjen me te 3 modele te ndryshme rahese dhe me 7 nivele shpejtesie.

Mikseri eshte i pajisur me tas inoksi me nje kapacitet prej  3.5 litra.

Aspak impenjativ mund te perdoret lehtesisht nga te gjithe dhe ben procesin e gatimit argetues.

KARAKTERISTIKA

 • Mikser Sonifer SF-7029.
 • Perdoreni per embelsira apo per te pergatitur dhe buke.
 • Multifunksional dhe teper praktik.
 • Mikser Sonifer i pajisur me tas inoksi 3.5 litra.
 • Ju kursen mund dhe kohe.

SPECIFIKAT

 • Sonifer Mixer Stand SF-7029
 • Kapaciteti : 3.5L
 • AC 220-240V, 50 / 60Hz
 • Fuqia : 150w

  Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: 998876543530702 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat