, ,

Tenxhere Hoffman Multicooker 20 in 1 – Bli Online


  • Me kapacitet 6 Litra.
  • Ideuar me 20 funksione gatime.
  • Mund te vendosni kohen e gatimit.
  • Ruan ushqimet te ngrohta.
  • Me ekran dixhital edhe doreza te sigurta.
  • Sistem sigurie i integruar.

6,990L

TENXHERE HOFFMAN MULTICOOKER 20 IN 1

Me tenxheren ju do te gatuani tre here me shpejte se me tenxheret e tjera te zakonshme.

Ajo perbehet nga nje kapacitet prej 6 litrash qe jane me se te mjaftueshme per nje familje te madhe.

Tenxhereja pergatit ushqime te shendetshme, te shpejta e mbi te gjitha nuk e lejon shperndarjen e aromes se gatimit dhe nxehtesise neper shtepi.

Paisja e kuzhines eshte e ideaur me 20 funksione te dnryshme duke bere cdo gje qe ju deshironi.

Nuk i duhet shume energji elektrike per te funksionuar, ajo do te mjaftohet vetem me pak per te pergatitur nje ushqim super te shijshem.

Kombinimi perfekt i materialit inox me plastiken duke e bere me se te pershtateshem per kuzhinat moderne.

SPECIFIKAT

Kapacitet 6 Litra e cila përshtatet për familje te medha.

Me 20 funksione të ndryshme gatimi.

Kontrolloni temperaturen dhe presionin për më shumë funksionalitet.

Percaktoni kohen e gatimit.

Mban ushqimet e ngrohta edhe pas gatimit.

Me ekran dixhital edhe doreza te sigurta.

Fuqia 1000W.

Sistem sigurie i integruar.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim.

SKU: Multicooker Hoffman Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat