,

Tenxhere presioni – Multicooker Zanetti Pro

Zanetti

  • Tenxhere multifunksionale Zanneti Pro.
  • Me sistem mbrojtes kunder mbinxehjes.
  • Kryen funksione te shume paisjeve te kuzhines ne nje te vetem.
  • Levizshmeri shume e thjeshte e tenxheres.
  • E komandoni me ane te pogrameve te gatimit.

9,000L

TENXHERE PRESIONI – MULTICOOKER ZANETTI PRO 

Me multicooker Zanetti Pro, gatimet tuaja do te jene te shpejta edhe te shendetshme.

Nuk keni pse te harxhoni shume kohe ne kuzhine edhe te beni nje rremuje te tmerrshme ne kuzhine me ene pafund.

E gjitha kjo do t’ju kursehet nese ne kuzhinen tuaj behet pjese tenxherja multicooker Zanetti Pro.

Fale kapacitetit te saj te bollshem, ju tashme mund te gatuani per gjithe familjen vakt te shijshem.

Pressure cook Zanetti

Modelet e gatimit nën presion janë ideale për të gatuar shpejt copa të vështira të mishit, ose fasuleve, gjithashtu edhe ushqime të tjera, si orizi në avull.

Kazani i brendshem eshte i veshur me material graniti qe nuk ngjit.

Ka tete programe te ndryshme gatimi dhe sistem sigurie te integruar.

Ringroh, skuq, zien pjek dhe mban te ngrohte cdo vakt qe ju do te deshironi te gatuani me tenxheren multi cookers Zanetti.

Zevendesoni shume pajisje te kuzhines me vetem nje, duke shmangur keshtu te gjitha elektroshtepiaket qe kushtojne shtrenjte dhe zene hapesire te madhe per me teper.

Sasia e ujit qe perdoret per gatim duhet te jete aq sa leng deshironi qe te kete gjella  apo supa ne fund te gatimit, sepse gjate procesit te zierjes nuk ka avullim te ujit, kjo per shkak te mbylljes se sigurise me valvul.

Valvula e avullit gjate gatimit duhet te qendroje e mbyllur, per te mos nxjerre keshtu aromat e pakendshme te gatimit jashte saj.

MULTICOOKER  ZANETTI PRO ME PRESIONzanetti pro multicooker online ibuy al

Multicooker Zanetti disponon butona te cilet lidhen me pogramet qe mbart tenxherja edhe vihen ne funksion vetem me nje prekje te thjeshte.

Tenxherja gatuan me avull edhe ju nuk do te keni me nevoje per uje me bollek i cili shumicen e rasteve kur eshte ne masen e tepert e shkaterron te gjithe shijen e ushqimeve tuaja.

Merrni tenxheren Zanetti Pro per nje gatim me plot vlera ushqyese dhe te shendetshme per organizmin tuaj.

Materiali prej inoksi eshte nje nga faktoret kryesor qe gatimet dalim me super shije, por edhe sepse ai nuk e lejon ngjitjen e ushqimeve ne tenxhere duke mundesuar qe ushqimet te kene cdo vlere ushqyese.

Materiali i inoksit mundeson qe tenxherja te jete shume e forte, te jete rezistente ndaj mbixehjes edhe ndaj gervishtjeve e cila ne tenxheret e zakonshme, efekti i tyre jepet menjehere duke i bere te humbasin ehde cilesine fillestare qe kishin.

Fundi i tenxheres qe ka perberje alumini mundeson percueshmerine termike ne te gjithe tenxheren ne menyre te barabarte.

Elementi antingjites e bene kete tenxhere qe te jete shume e lehte ne pastrim.

Tenxherja do te ruaje te gjitha vitaminat dhe vlerat ushqyese te gjithe ushqimeve qe do te gatuani.

tenxhere multicooker zanetti pro produkt online iBuy al

SPECIFIKAT

Multicooker me presion Zanetti Pro.

Fuqia : 1000W.

Kapaciteti i tenxheres : 6 L.

Perbehet prej materialit te celikut inoks.

Pershtatet me te gjitha llojet e sobave.

Me ekran LCD ne strukturen e saj.


Bli Online ne iBuy.al | Merr cilesine me te mire me cmimin me konkururues ne treg!

SKU: tenxhere-zanetti-pro Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Zanetti

LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat